Aukce 55

59 |

Zápas tritonů

Kód položky: 39564

olej, dřevěná deska, parketáž

38 x 87 cm

Signatura: sign. LD Beneš Knüpfer Roma

na rubu nečitelné potvrzení pravosti profesora K. Mádla

Vyvolávací cena: 65 000 Kč