Aukce 55

34 |

Událost I.

Kód položky: 39505

olej, plátno

135 x 82 cm

Signatura: sign. PD Balcar

na rubu autorem Událost I., na rubu nečitelná razítka, etiketa ČSFVU. reprodukováno: Umění je abstrakce – česká vizuální kultura 60. let, Z. Primus, str. 128, Praha (2003)

Vyvolávací cena: 550 000 Kč

  • 32 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 33 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 36 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 42 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 43 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 44 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč