Aukce 55

45 |

Objekt 1969

Kód položky: 39510

chromový plech, organické sklo

26 x 50 x 50 cm

Signatura: sign. na rubu H. Demartini

na rubu signováno a popsáno autorem. reprodukováno: v monografii Demartini, Gallery, 2010, str. 86.

Vyvolávací cena: 170 000 Kč