Aukce 55

36 |

Nepravidelná tabule

Kód položky: 39557

olej, akryl, plátno

114 x 185 cm

Signatura: sign. UD J. Kotík 65

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 35 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 37 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 38 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 40 | Libor Fára
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 2 900 000 Kč
  • 42 | Karel Nepraš
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 43 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 44 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 45 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 46 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč