Aukce 55

103 |

Krajina za Prahou

Kód položky: 39442

olej, lepenka

40,5 x 58 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Vbeneš

na rubu razítko a etiketa ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 75 000 Kč