Aukce 55

5 |

Kočovníci za soumraku

Kód položky: 39501

1897

olej, plátno

80 x 140 cm

Signatura: sign. LD Jaroslav Věšín - Mnch - 1897

Vyvolávací cena: 850 000 Kč