Aukce 55

13 |

Dionýsos

Kód položky: 39558

olej, enkaustika, písky, lepenka

72 x 53 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka 32

na rubu razítko: Vystaveno v Mánesu 1947, č. k. 114. odborná expertiza: PhDr. Rea Michalová Ph.D.

Vyvolávací cena: 380 000 Kč