Aukce 55

86 |

Bez názvu (Nové Město nad Metují)

Kód položky: 39503

olej, plátno

60 x 70 cm

Signatura: nesignováno

publikováno v monografii Antonín Kybal, str. 35

Vyvolávací cena: 36 000 Kč