Aukce 53

134 |

Zátiší s jablky

Kód položky: 38760

olej, překližka

20 x 24 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Slavíček Jan

pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 55 000 Kč