Aukce 53

115 |

Vesnický motiv

Kód položky: 38744

olej, malířská lepenka

49 x 56,5 cm

Signatura: sign. LD M. Benka

odborná expertiza prof. PhDr. Jaromír Zemina, pravost potvrdil prof. PhDr. Tomáš Vlček, CSc.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč