Aukce 53

11 |

Trampové

Kód položky: 38734

olej, plátno

59 x 73 cm

Signatura: sign. PD Willi Nowak

pravost potvrdili PhDr. Rea Michalová, Ph. D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 150 000 Kč