Aukce 53

9 |

Sicílie

Kód položky: 38750

1908

olej, lepenka

24 x 31,5 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý.

varianta obrazu Krajina, který je v majetku Galerie výtvarného umění Ostrava (viz katalog z výstavy, str. 27), odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 7 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 8 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 10 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 14 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 15 | Antonín Procházka
    Vyvolávací cena: 1 600 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 17 | František Foltýn
    Vyvolávací cena: 900 000 Kč
  • 18 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč