Aukce 53

33 |

Pohyblivé iluze

Kód položky: 38677

olej, tempera, lepenka

49 x 34 cm

Signatura: sign. PD Tikal 63

LN dedikace: Příteli Jindřichu Chalupeckému V. Tikal

Vyvolávací cena: 95 000 Kč