Aukce 53

100 |

Piknik

Kód položky: 38673

olej, lepenka

38 x 33 cm

Signatura: sign. PD O Blažíček 1920

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 28 000 Kč