Aukce 53

135 |

Periferie

Kód položky: 38583

olej, lepenka

35 x 50 cm

Signatura: sign. LD Hliněnský R. 43, na rubu Hliněnský Robert

na rubu razítko: Vystaveno v Alši, srpen 1943

Vyvolávací cena: 24 000 Kč