Aukce 53

166 |

Okolí Paříže - Léto 1926 (Sen)

Kód položky: 38587

tuš, akvarel, karton

15 x 19 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1987

dole autorem název a přípis: 114. / 24. 4. /

Vyvolávací cena: 15 000 Kč