Aukce 53

109 |

Nálada z Komňátek

Kód položky: 38679

1922

olej, lepenka

39,5 x 52 cm (výřez)

Signatura: sign. LD Kaván

LD název autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč