Aukce 53

112 |

Lesní interiér

Kód položky: 38566

olej, plátno

51 x 66 cm

Signatura: sign. PD Rom. Havelka

pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová

Vyvolávací cena: 28 000 Kč