Aukce 53

118 |

Krajina - Bouda na zahradě

Kód položky: 38696

olej, lepenka

30,5 x 42 cm

Signatura: sign. PD L. Kuba 940

Zakoupeno z výstavy: Salon výtvarného díla, Praha - Jungmannovo nám., 1944. Popsáno: Ludvík Kuba malíř, 1946, str. 153 - krajiny z roku 1940, č. 42.

Vyvolávací cena: 40 000 Kč