olej, lepenka
Signatura: sign. PD L. Kuba 940
Zakoupeno z výstavy: Salon výtvarného díla, Praha - Jungmannovo nám., 1944. Popsáno: Ludvík Kuba malíř, 1946, str. 153 - krajiny z roku 1940, č. 42.