Aukce 53

35 |

Konkrétní kombinace

Kód položky: 38756

akryl, plátno

160 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1967

dedikace autorem, pravost potvrdila PhDr. Ilona Víchová

Vyvolávací cena: 380 000 Kč