Aukce 53

120 |

Klášter sv. Petka u Ochridu

Kód položky: 38733

olej, plátno

57 x 42,5 cm

Signatura: sign. PD L. Kuba

na rubu na blindrámu štítek s názvem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč