Aukce 53

3 |

Jaro (varianta pravého křídla triptychu Jaro)

Kód položky: 38699

1900

olej, plátno

113 x 71 cm

Signatura: sign. PD J. P.

Odborná expertiza prof. PhDr. Petr Wittlich, CSc., provenience: soukromá sbírka Vídeň, později Praha

Vyvolávací cena: 6 000 000 Kč

  • 1 | Simon Verelst
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 2 | Jakub Schikaneder
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 4 | Karel Schadt
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 5 | Oldřich Blažíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 6 | Václav Radimský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 7 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 8 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 10 | Jan Trampota
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 11 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 12 | Jakub Obrovský
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 13 | Jan Slavíček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč