Aukce 53

20 |

Indiánka z Chaca

Kód položky: 38573

olej, plátno

65 x 54 cm

Signatura: sign. PD Z. Burian 53

na rubu na blindrámu autorské razítko. Reprodukováno v monografii Vladimír Prokop - Zdeněk Burian, Gallery 2005, str. 83., pravost potvrdili: PhDr. Rea Michalová, Ph.D., PhDr. Jaromír Zemina, PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 390 000 Kč

  • 18 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 21 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 22 | Ladislav Zívr
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 23 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 24 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 2 400 000 Kč
  • 25 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 320 000 Kč
  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 29 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč