Aukce 53

29 |

3 604 cm2 šramotu, 536 cm2 ticha

Kód položky: 38702

olej, email, plátno

162 x 100 cm

Signatura: sign. PD 27. XI. 61 M, na rubu Medek

na rubu autorem: listopad 1961, 3 604 cm2 šramotu, 536 cm2 ticha, 10 XI - 29 XI 1961, na rubu na blindrámu dva štítky s popisem.

Vyvolávací cena: 2 700 000 Kč

  • 27 | Josef Istler
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 28 | Endre Nemes
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 31 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 32 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 33 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 34 | Jánuš Kubíček
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 35 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 36 | Hugo Demartini
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 37 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 1 250 000 Kč
  • 38 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 39 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč