Aukce 51

6 |

Zimní krajina v Normandii

Kód položky: 37842

olej, plátno

54,5 x 81,5 cm

Signatura: LD V. Radimský

na rubu razítka výstav: Galerie Goltzova tvrz 2007, kat. č. 86 a Galerie Spálená. Vystaveno: Galerie hlavního města Praha, 2011.

Vyvolávací cena: 650 000 Kč

  • 4 | Maxmilián Pirner
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 5 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 7 | Augustin Mervart
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč
  • 8 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 9 | Vincenc Beneš
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč
  • 10 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 11 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 14 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč