Aukce 51

135 |

Ženy ve spolupráci s policií pátrají po Donu Juanovi

Kód položky: 37712

olej, plátno

45,5 x 66 cm

Signatura: LD Hlinomaz 73

koupeno z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 133 | Bohuslav Reynek
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 134 | Kája Saudek
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 136 | Karel Chaba
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 137 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 138 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 20 000 Kč
  • 139 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 39 000 Kč
  • 140 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 141 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 19 000 Kč
  • 142 | Olbram Zoubek
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 143 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 144 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 145 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč