Aukce 51

126 |

V zahradní restauraci

Kód položky: 37717

olej, lepenka

58 x 51,5 cm

Signatura: PD K. Jílek

pravost potvrzena: PhDr. Rea Michalová, Ph.D.; PhDr. Ivo Helán
provenience: z majetku rodiny autora

Vyvolávací cena: 30 000 Kč