Aukce 51

165 |

Rozhovor

Kód položky: 37748

olej, plátno

89 x 125 cm

Signatura: na rubu V. Novák 1968

na rubu přípis: 1968 15. 6. - 20. 9.

Vyvolávací cena: 90 000 Kč