Aukce 51

75 |

Pradleny

Kód položky: 37710

olej, plátno

81 x 60,5 cm

Signatura: PN monogram JV 34

na rubu na rámu autorský štítek s popisem, na blindrámu popis díla

Vyvolávací cena: 45 000 Kč