Aukce 51

45 |

Parafráze (Stoh podezřelých radostí)

Kód položky: 37799

1981/1982

žloutková tempera, olej, plátno

110 x 130 cm

Signatura: na rubu J. K.

Vyvolávací cena: 450 000 Kč