Aukce 51

14 |

Krajina s kravami

Kód položky: 37869

olej, plátno

84 x 84 cm

Signatura: PD Matulka

plátno je rentoilováno, původní plátno oříznuto na okraji obrazu, provenience: George Mladinich Gallery, New Haven, CT, Frank K. M. Rehn, Inc., NY, The Athena Gallery, New Haven, CT

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 12 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 2 800 000 Kč
  • 13 | Alois Wachsman
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 15 | Willi Nowak
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 16 | František Drtikol
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 18 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 19 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 20 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 21 | Václav Tikal
    Vyvolávací cena: 1 200 000 Kč
  • 22 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 23 | Kamil Lhoták
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 3 500 000 Kč