Aukce 50

65 |

Ulice ve Velkém Újezdě u Lipníka

Kód položky: 37278

olej, lepenka

51,5 x 64,5 cm (výřez)

Signatura: sign. PD Aug. Mervart

Vyvolávací cena: 25 000 Kč