Aukce 50

82 |

Toaleta

Kód položky: 37213

olej, plátno

80 x 65 cm

Signatura: sign. PN V. Sychra 59

na rubu na blindrámu etiketa z výstavy: Jízdárna Pražského hradu prosinec 1959.

Vyvolávací cena: 140 000 Kč