Aukce 50

174 |

Sirky

Kód položky: 37291

olej, textil, dřevo, vrypy, asambláž, plátno

86 x 100 cm

Signatura: sign. na rubu S. Kovařík XI. 1968

Vyvolávací cena: 20 000 Kč