Aukce 50

89 |

ORD. od 4-5

Kód položky: 37232

tuš, kvaš, karton

28,5 x 19 cm

Signatura: sign. PD Josef Čapek

Provenience: význačná sbírka, Praha.

Vyvolávací cena: 28 000 Kč