Aukce 50

127 |

Navážka v krajině

Kód položky: 37260

olej, malířská lepenka

21 x 25 cm

Signatura: sign. PD Ouhel

na rubu autorský štítek s popisem

Vyvolávací cena: 15 000 Kč