Aukce 50

60 |

Na kopci pod Kyvňačkami (Hážovice)

Kód položky: 37171

olej, lepenka

33 x 50 cm

Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 41, Aug. Mervart

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 22 000 Kč