Aukce 50

Matovský kopec

Kód položky: 37121

olej, plátno

65 x 80 cm

Signatura: sign. PD Klápště 80

na rubu na blindrámu autorem: Klápště Matovský kopec

Vyvolávací cena: 65 000 Kč