1890
bílá kvaš, akvarel, lavírovaná tuš, papír
54 x 38 cmSignatura: sign. PD Mucha 90
ilustrace ke knize Svatopluka Čecha Adamité, 1897. Provenience: privátní sbírka Švýcarsko, 1972. Literatura: Ann Bridges - Alfons Mucha, Kompletní grafické práce, Paříž, Academy Editions, 1980, s. 130 a 166, č. L13
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |