Aukce 50

73 |

Lesní zátiší

Kód položky: 37165

olej, plátno

70 x 90 cm

Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý

Přiloženo potvrzení pravosti prof. PhDr. Tomáše Vlčka, CSc., pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč