Aukce 50

4 |

Kotvící lodě

Kód položky: 37173

olej, malířská lepenka

54,6 x 73 cm

Signatura: sign. PD Radimský

na rubu štítek Obrazárna Alexandr Jelínek, Praha, 1942 s potvrzením pravosti díla. Odborná expertiza PhDr. Mgr. Michael Zachař.

Vyvolávací cena: 490 000 Kč