Aukce 50

31 |

Dekret

Kód položky: 37169

olej, lepenka, parketáž

99,5 x 65,5 cm

Signatura: neznačeno

Popsáno a reprodukováno v knize: Zdenek Primus - Umění je abstrakce/česká vizuální kultura 60. let, Praha, 2003, str. 126/127, význačná sbírka Praha

Vyvolávací cena: 350 000 Kč