Aukce 50

36 |

Černé slunce

Kód položky: 37244

komb. technika, tuš, akvarel, kresba

52 x 72 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma 69

pravost potvrdil PhDr. Jaromír Zemina

Vyvolávací cena: 480 000 Kč

  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 35 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč
  • 37 | Jiří Kolář
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 38 | Zdeněk Sýkora
    Vyvolávací cena: 2 200 000 Kč
  • 39 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 40 | Bernard Aubertin
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 41 | Victor Vasarely
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 42 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 43 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 44 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 45 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 195 000 Kč
  • 46 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 290 000 Kč