Aukce 50

104 |

Bez názvu (Zátiší)

Kód položky: 37253

kolem 1926

olej, plátno

50 x 70 cm

Signatura: nesignováno

provenience: z majetku rodiny Antonína
Kybala

Vyvolávací cena: 48 000 Kč