Aukce 50

16 |

Bacchanale

Kód položky: 37275

olej, plátno

151 x 251,5 cm

Signatura: sign. LD Ant. Procházka 1938

na blindrámu autorem Ant. Procházka Bacchanale 1938, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 950 000 Kč