Aukce 50

45 |

Alchymie 124

Kód položky: 37139

akryl, plátno

40 x 40 cm

Signatura: sign. na rubu 1990 Le Parc

na rubu popis autorem. Přiložena fotografie díla s potvrzením pravosti.

Vyvolávací cena: 195 000 Kč