Aukce 50

25 |

Abstraktní kompozice

Kód položky: 37221

akvarel, kvaš, karton

29,7 x 25,7 cm

Signatura: sign. PD Kupka

Odborná expertiza Pierre Brulle

Vyvolávací cena: 600 000 Kč

  • 23 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 24 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 500 000 Kč
  • 26 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 1 550 000 Kč
  • 27 | Richard Wiesner
    Vyvolávací cena: 170 000 Kč
  • 28 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 29 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 600 000 Kč
  • 30 | Aleš Veselý
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 31 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | Robert Piesen
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 33 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 1 650 000 Kč
  • 34 | Jiří Balcar
    Vyvolávací cena: 135 000 Kč
  • 35 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 3 300 000 Kč