akryl, plátno
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
92 x 70,5 cm
Signatura: sign. na rubu Michal Ranný Moře - 1974
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, malířská lepenka
29,5 x 35,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu M. Ranný 1970
1973 - 1974
olej, plátno
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu Michal Ranný
tempera
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD a UD suchá pečeť s monogramem MR
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tuš
21 x 19 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
rozmývaná tuš, akvarel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 74
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |