olej, tempera, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1950
olej, karton, lepenka
39 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1954
olej, plátno
25 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1954
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno, překližka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
69 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Bokšay
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
1912
olej, plátno
76 x 100 cm
Signatura: sign. PD Minařík 1912
Vyvolávací cena: | 195 000 Kč |
olej, lepenka
81 x 69 cm
Signatura: sign. PD V Radimský
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1938 - 1940
kombinovaná technika, kvaš, pastel, tempera, karton
99,5 x 79 cm
Signatura: sign. PD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
98 x 73 cm
Signatura: sign. LD Old. Koníček 1928
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
62 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD Šlenger 56
40 x 25,5
Signatura: sign. PD R. Kremlička 1927
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
1924
lavírovaná tuš
22 x 13 cm (výřez)
Signatura: sign. PD RKremlička 1924
kresba tuší, papír
33,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD RKremlička 1927
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
litografie 10/50
37 x 27 cm
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba tuší, akvarel
26,5 x 41 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
21,6 x 27,6 cm
Signatura: sign. PD W 36 a pozůstalostním razítkem Aloise Wachsmanna č. 734
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
19292
kresba tuší, akvarel, karton
39,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD AH 29
12-ti barevný tisk z korku č. 4
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 1949
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
38,5 x 55,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Sedláček 47
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
30 x 41 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
olej, plátno
61 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 39
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
52 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 37
barevné křídy, pastel, tempera
31 x 23 cm
Signatura: sign. LD 8. IV. 1943. Jan Bauch.
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 30
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
62 x 47 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 43
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1918
akvarel, karton
25,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD K. T. 1918
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 40 cm (výřez)
Signatura: sign. PN Molnár K.
linoryt, akvarel
14,5 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD V Špála 38
1935 - 1938
akvarel, tuš
21 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
17 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Molnár Karel
21 x 10 cm
Signatura: sign. DU FH 77
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kvaš
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 38
kvaš
23 x 17 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 38
26 x 17 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |