olej, plátno
124 x 207 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
1720
grafické listy na plátně
235 x 276 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
140 x 90 cm
Signatura: sign. LD VBrožík
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
po roce 1881
olej, plátno
27,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Z. Braunerová Paris
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1890
olej, dřevo
27 x 43 cm
Signatura: sign. PD H. Schwaiger 90
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1899
olej, plátno
32 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kolem roku 1900
olej, plátno
73 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Mandl
olej, lepenka
67 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
82 x 115 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1908
olej, lepenka
40 x 35 cm
Signatura: nesignováno
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
1907 - 1912
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kubín
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1915
olej, plátno
91 x 75 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý 1915
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
130 x 100 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
barevné křídy na kartonu
64 x 47,5 cm
Signatura: sign. PU monogram JŠ
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD monogram JŠ
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kolem 1920
olej, plátno
69,8 x 49,8 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
48 x 60 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, sololit
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD AP
olej, tempera, plátno
60 x 45 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka 35
olej, překližka, parketáž
26,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD Šíma
Vyvolávací cena: | 1 650 000 Kč |
olejová tempera, překližka
35 x 27 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý XI. 34
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej, plátno, rentoilováno
73 x 112 cm
Signatura: sign. LD Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1922
olej, plátno
82 x 66 cm
Signatura: sign. LD monogramem VŠ 22
1944 - 1950
olej, dřevěná deska
35,5 x 24 cm
Signatura: sign. LD Tichý 50
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 51 cm
Signatura: sign. PD Istler 40
akvarel, tužka, karton
36,5 x 52 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Foltýn Brno 1936
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 32
Vyvolávací cena: | 2 300 000 Kč |
kolem roku 1930
kvaš, papír
30 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kupka
kresba tuší, pastel, karton
52 x 64 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, dřevěná deska
45 x 63 cm
Signatura: sign. LD V. Tikal 43
olej, malířská lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
66 x 47 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 38
olej, plátno
70 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Piesen 1959
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
chiasmáž, reliéfní koláž na dřevěné desce
40 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 67
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |